Zmiana właściciela Kämmerer Polska

Kämmerer Polska, spółka-córka niemieckiego Kämmerer AG, po prawie 10 latach istnienia na rynku polskim przechodzi w ręce swojego założyciela, Thomasa Hansli.

Thomas Hansla, Prezes Kämmerer Polska: Z branżą automotive związany jestem od początku mojej kariery zawodowej. Od kiedy tylko pamiętam dążyłem do tego, aby realizować wielkie projekty dla największych graczy. Gdy 10 lat temu pojawiła się możliwość zbudowania firmy, w której będzie to możliwe nie mogłem nie wykorzystać okazji. I nie pomyliłem się. Gdy przechodząc ulicą mijam Maseratti, BMW, czy Porsche, w którym znajdują się projektowane przez nas elementy uśmiecham się sam do siebie.

Ale tego wszystkiego nie osiągnąłbym sam. Tak naprawdę otworzyć firmę to jedno, ale zbudować firmę, w której pracować będą lojalne i oddane osoby, to zupełnie co innego. Marka Kämmerer Polska to marka ludzi, którzy dla niej ze mną pracują i na których wiem, że mogę polegać. Od prawie 10 lat mam przyjemność pracować z takimi osobami. Tak naprawdę takie osoby poznaję cały czas. Cieszę się, że współcześnie znajdujemy osoby, młode osoby, które dzielą razem ze mną pasję do świata engineeringu, mają zapał do rozwijania siebie i firmy. To ze względu na to wszystko zdecydowałem się na przejecie całości udziałów firmy.

Kämmerer Polska od początku budowałem jako spółkę niezależną od swojej niemieckiej matki. Dzięki temu, mimo obecnych zmian, nasza praca jest zupełnie niezaburzona.  

Powyższa wypowiedź jest fragmentem wywiadu z Thomasem Hanslą, który w całości zostanie opublikowany we wrześniu bieżącego roku. W nim znajdziecie Państwo więcej informacji o funkcjonowaniu firmy, planach na najbliższą przyszłość, kolejnych projektach, oraz o odłączeniu od Kämmerer AG.