Stażysta w dziale administracji i rekrutacji

Miejsce: Wrocław

Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:
  • jesteś studentem / studentką,
  • znasz język angielski i / lub niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • cechuje Cię dokładność oraz sumienność w wykonywanych zadaniach,
  • chcesz i potrafisz pracować w międzynarodowym zespole.
Zakres obowiązków:
  • wspieranie działu rekrutacji i administracji w bieżących zadaniach,
  • obsługiwanie bazy CRM,
  • ewidencjonowanie i wysyłanie poczty.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w największym biurze konstrukcyjnym w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • potrzebne wdrożenie i szkolenie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Wyślij nam swoje CV na adres: k.saferna@kaemmerer-group.com. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grupę Kämmerer na wyżej wymienione stanowisko oraz przez okres najbliższych 2 lat na poczet przyszłych rekrutacji odpowiadających moim kompetencjom (zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 25 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych).