Recruitment Specialist

Miejsce: Wrocław

Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:

  • masz min. dwa lata doświadczenia zawodowego w rekrutacji dla branży engineeringowej,
  • charakteryzuje Cię inicjatywa oraz proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • cechuje Cię samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znasz język angielski i/lub niemiecki na poziomie zaawansowanym,
  • masz silne umiejętności interpersonalne – potrafisz budować relacje biznesowe,
  • masz bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • potrafisz rozwiązywać problemy oraz pracować pod presją czasu,
  • jesteś zorientowany na cel.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • opracowywanie strategii rekrutacyjnych dla poszczególnych stanowisk,
  • wybór najbardziej skutecznych metod pozyskiwania kandydatów,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń na portalach pracy,
  • zarządzanie procesem selekcji przesłanych aplikacji,
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów (direct search),
  • organizowanie i prowadzenie wywiadów z kandydatami,
  • przygotowywanie rekomendacji na poszczególne stanowiska,
  • szukanie i opracowywanie rozwiązań zwiększających skuteczność procesów rekrutacyjnych,
  • zarządzanie bazą kandydatów,
  • analiza rynku,
  • pomoc w kreowaniu wizerunku firmy jako Pracodawcy, współpraca przy tworzeniu kampanii EB.

Od nas otrzymasz:

  • ciekawą i samodzielną pracę,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od efektów,
  • możliwość wdrażania autorskich projektów marketingowych,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń,
  • bogaty pakiet benefitów dla pracowników, a także ich rodzin.

Wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@kaemmerer-group.com z dopiskiem RSWR.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grupę Kämmerer  na wyżej wymienione stanowisko oraz przez okres najbliższych 2 lat na poczet przyszłych rekrutacji odpowiadających  moim kompetencjom (zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 25 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych).