Nowa strona internetowa Kämmerer Polska

Z przyjemnością prezentujemy naszą nową stronę internetową. Dowiecie się z niej m.in., w których obszarach inżynieryjnego rzemiosła porusza się nasza firma, poznacie ludzi i wyzwania projektowe, z którymi mierzyliśmy się w ostatnich miesiącach i latach, dowiecie się, na jakie stanowiska obecnie rekrutujemy, a także poczytacie wiadomości z życia naszej firmy.

Paweł Koziołek, Marketing Manager Kämmerer Polska, tak tłumaczy pojawienie się najnowszego e-projektu biura: – Wyzwania rynku zdeterminowały nas do przygotowania lekkiej, przejrzystej witryny, która z jednej strony korespondować będzie z obecnie panującymi trendami w webdesignie, czyli mówiąc wprost: będzie cieszyć oko, a z drugiej spełni wymagania urządzeń, na których się wyświetli. A więc będzie się szybko ładować, będzie lekka. Sądzimy, że te założenia udało się nam zrealizować. Dlatego też strona kaemmerer.pl przygotowana została z myślą zarówno o urządzeniach mobilnych jak i desktopach. Agregujemy na niej nie tylko informacje o firmie, naszych klientach i projektach, ale także umożliwiamy bezpośrednią aplikację na stanowiska inżynieryjne, przez co dywersyfikujemy kanały dotarcia do kandydatów – kończy Paweł Koziołek.

Zapraszamy również na strony naszych kolegów z Niemiec i Austrii oraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi projektu na naszych kanałach na Facebooku i Instagramie.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>