Kämmerer Polska i Key Solutions liderami w branży wg 60% respondentów!

Niezwykle istotnym wskaźnikiem wszystkich organizacji zorientowanych na klienta jest opinia firm z nią współpracujących. Kämmerer Polska i Key Solutions również przywiązują dużą wagę do relacji ze swoimi klientami, m.in. monitorując poziom satysfakcji swoich klientów.

Zależy nam, aby dokonywać obiektywnej oceny funkcjonowania naszych przedsiębiorstw oraz poznawać Państwa uwagi na temat ich działania.

Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić krótkie podsumowanie wyników ankiety badającej zadowolenie klientów ze współpracy z nami za rok 2017. Została ona przeprowadzona wśród firm współpracujących z nami na terenie Polski w obszarze zakupu licencji, szkoleń CAD i dostarczenia usług konstrukcyjnych.

Doceniamy fakt, że prawie 60% odbiorców naszych usług stwierdziło, iż jesteśmy liderami w swojej branży, zaś 97% oceniło realizowane przez nas usługi jako najwyższej jakości i spełniające ich oczekiwania. Przekłada się to na niezwykle dla nas ważny wskaźnik lojalności naszych klientów – 94% z nich poleca bądź ma zamiar polecać nas jako wiarygodnego partnera do współpracy. Dziękujemy!

Jesteśmy dumni z tego, że kompetencje i zaangażowanie naszych pracowników zostały tak wysoko ocenione przez pracujące z nami przedsiębiorstwa. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco dostosowywać oferowane przez nas produkty do oczekiwań rynku i stale podnosić jakość naszej pracy.

ŹRÓDŁO

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z Działem Sales.