Akademickie Targi Pracy na Politechnice Wrocławskiej

17.10.17 na Politechnice Wrocławskiej odbędą się Akademickie Targi Pracy, w których weźmiemy udział. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalne testy sprawdzające umiejętności oprogramowania CATIA V5 dla wszystkich chętnych, którzy zapiszą się pod tym linkiem. Z ramienia naszego biura na stoisku pojawią się m.in. doświadczeni inżynierowie, w tym Piotr Nowak, Manager ds. Technicznych, Central Business Development Kämmerer Polska i Tomasz Komaniecki, Business Unit Leader Kämmerer Polska. Nie zabraknie fachowych porad i konkursów z nagrodami przygotowanych przez dział HR i Marketingu.

Dlaczego udział w Akademickich Targach Pracy jest dla nas tak ważny? Tłumaczy Klaudia Saferna, Head of IT & Recruitment Department Kämmerer Polska:

– W Kämmerer Polska stawiamy duży nacisk na szkolenia młodych adeptów inżynieryjnego fachu. Poświęcamy dużo czasu na różnego rodzaju panele dyskusyjne i szkolenia oraz przywiązujemy dużą wagę do współpracy z uczelniami wyższymi z naszego regionu, np. z Politechniką Wrocławską. Chcemy być swoistą kuźnią talentów i przeistaczać młodych absolwentów w doświadczonych konstruktorów. Oczywistymi wydarzeniami, dzięki którym możemy zaprezentować swoje możliwości studentom uczelni technicznych, są akademickie targi pracy. Dlatego już teraz chcę serdecznie zaprosić na nasze stoisko, przy którym studenci będą mogli sprawdzić się z CATIA V5, porozmawiać ze swoimi – być może –przyszłymi kolegami z branży oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami! – zachęca Klaudia Saferna.

Akademickie Targi Pracy, 17.10.17, 9:30-16:00, Politechnika Wrocławska, budynek C13